Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zrealizowane projekty:

Wielofunkcyjne urządzenie rejestrujące

Projekt trafił do nas w postaci schematów ideowych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie rozmieszczenia poszczególnych modułów urządzenia w obudowie oraz zaprojektowanie obwodów drukowanych. Prace projektowe prowadzone były w środowisku Altium Designer. Dzięki wizualizacji 3D mogliśmy zamodelować poszczególne elementy urządzenia i przedstawić ostateczny wygląd produktu zanim powstał on w rzeczywistości. Po akceptacji projektu zaprojektowaliśmy i zleciliśmy wykonanie obwodów drukowanych. Do naszych obowiązków należało również zmontowanie urządzenia.

zobacz więcej >>>


Trójfazowy regulator oświetlenia

Układ przeznaczony do kontrolowania oświetlenia fermy drobiu. Współpracuje z tradycyjnymi żarówkami oraz świetlówkami. Umożliwia symulowanie świtu i zmierzchu płynnie rozjaśniając i ściemniając oświetlenie o zadanych porach dnia. Zintegrowany zegar z podtrzymaniem bateryjnym oraz kalendarzem. Wbudowana automatyczna zmiana czasu z zimowego na letni. Dodatkowo na życzenie zamawiającego układ wyposażono w specjalne tryby "szczepienie" oraz "karmienie". Automatyczna kontrola temperatury radiatora oraz opcjonalne sterowanie jego chłodzeniem. Współpracuje z obciążeniem trójfazowym o sumarycznej mocy do 15 kW. Wdrożone na kilkunastu fermach przyczyniło się do znacznego zmniejszenia uszkodzeń żarówek oraz poprawy wydajności produkcji.

zobacz więcej >>>


Konwerter USB -> Rs232 z izolacją galwaniczną

Urządzenie wykonane na własny użytek. Dostarcza czterech portów szeregowych w standardzie RS 232 zajmując przy tym jeden port USB komputera PC. Idealne rozwiązanie dla elektronika konstruktora gdy w komputerze brakuje portów szeregowych lub nie ma ich wogóle. Dodatkowo układ zapewnia separację galwaniczna niezbędną przy uruchamianiu analogowych układów pomiarowych. Współpracuje z systemami zasilanymi napięciami 3,3 V oraz 5V.

zobacz więcej >>>


Zasilacz impulsowy

Urządzenie w całości zaprojektowane, wykonane i uruchomione w naszej firmie. Jest to moduł dostarczający napięć 12 V oraz 5V przy zasilaniu z zakresu od 8 V do 18 V. W projekcie wykorzystano wysokosprawne przetwornice LTM4605 w obudowach BGA141.

zobacz więcej >>>


Moduł odtwarzania muzyki zapisanej na karcie SD

Urządzenie w formie modułu do zabudowy. Przeznaczone do odgrywania podziękowania za monetę wrzuconą do figurki - skarbonki. Po wyzwoleniu (przecięcie bariery optycznej) urządzenie odtwarza zapisany na karcie SD komunikat lub utwór muzyczny. Układ zasilany z sieci energetycznej i przystosowany do współpracy z głośnikiem niewielkiej mocy.

zobacz więcej >>>


Urządzenie do stabilizacji temperatury elementów optycznych

Stosunkowo prosty układ sterujący, wykorzystujący ogniwo Peltiera do stabilizacji temperatury siatki Bragga wtopionej we włókno światłowodu. Utrzymuje zadaną temperaturę jednej ze stron ogniwa. Dokładność pomiaru temperatury na poziomie +/- 0,5 stopnia C. Maksymalnie odchylenie od zadanej wartości na poziomie +/- 0,01 st. C.

zobacz więcej >>>


Inne

Jak np. miniaturowy programator AVR z izolacja galwaniczną czy izolator interfejsu JTAG do uruchamiania urządzeń pomiarowych. W galerii także obwody przyjęte wyłącznie do montażu na podstawie dostarczonej dokumentacji których działania i przeznaczenia nie znamy :)

zobacz więcej >>>


znalezionych: 7, strona 1 z 1